+48 570 283 777 zd-pz@wp.pl

OZONOWANIE PO ZGONIE, ZMARŁYM

Zakład sprzątania i dezynfekcji po zmarłych zajmuje się ozonowaniem  miejsc zgonu, znalezienia zwłok w stanie rozkładu po czasie.

Ozon usuwa z pomieszczeń trudne i brzydkie zapachy  powstałe w procesach rozkładu zmarłego. Powstają wtedy tzw. „jady trupie” – ptomainy jako produkty które rozkładają białka przez enzymy wytwarzane przez drobnoustroje. Należą do nich: putrescyna, kadawaryna, neuryna i metyloguanidyna, które stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Ozon całkowicie likwiduje fetor, zapach po zmarłym.

Bezpieczne ozonowanie

Specjalistycznie ozonujemy miejsca w których znaleziono ciało w stanie rozkładu po czasie. Ozonowanie mieszkań po zmarłych, zgonach, śmierci, wykonujemy wysokiej klasy generatorami przemysłowymi o dużej mocy. Usuwanie zapachu po zmarłym to proces w którym stawiamy duży nacisk na jakość i  przebieg ozonowania po zwłokach. Metoda ozonowania to kolejny etap który powinien być wykonany przez specjalistów z branży.
Ozonowanie przebiega przy użyciu nowoczesnego sprzętu  – chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

test