DEZYNFEKCJA PO ZMARŁYM

Profesjonalna dezynfekcja po zgonach

Pozmarlych.pl  oferuje dezynfekcję po zmarłym przeprowadzaną z użyciem nowoczesnego sprzętu. W celu dokonania kompleksowej dezynfekcji po osobie zmarłej, należy skorzystać z technologii, które w szybki i bezpieczny sposób i usuną z pomieszczenia niebezpieczne dla człowieka substancje.Po śmierci zaczynają wydzielać się trujące dla człowieka substancje, takie jak „trupie jady” – przebywanie w takim pomieszczeniu może stanowić duże zagrożenie dla zdrowia domowników, więc zaleca się wykonanie kompleksowej dezynfekcji po śmierci, która przyczyni się do usunięcia niepożądanych związków i substancji z powierzchni oraz powietrza.

Dezynfekcja składa się z dwóch etapów:

  • dezynfekcji po zwłokach z użyciem specjalnego środka,
  • dezynfekcja po zgonie środkiem neutralizującym płyny ustrojowe i krew.

Dezynfekcja po śmierci z Pozmarlych.pl

Dezynfekcja po zwłokach - Pozmarlych.plDo dezynfekcji po zwłokach używamy m.in. metody zamgławiania ULV. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która korzysta z tej metody. Posiadamy więc spore doświadczenie w dezynfekcji po zgonie, co przekłada się na szybkie i sprawne wykonywanie wszystkich zleceń.Do każdej dezynfekcji miejsca śmierci podchodzimy indywidualnie, a po wykonanej usłudze wystawiamy specjalny certyfikat, który potwierdza usunięcie z pomieszczenia niebezpiecznych związków i substancji. Na nasze usługi udzielamy dożywotniej gwarancji, co potwierdza wysoki poziom świadczonych usług. Dezynfekcja po zgonach oferowana przez naszą firmę to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia.

Dezynfekcja po zgonie – jak wybrać firmę?

Wybór odpowiedniej firmy sprzątającej nie jest łatwy. Dezynfekcją po zgonie zajmuje się niewielu firm w naszym kraju, przez co na rynku nie ma realnej konkurencji. Brak wiedzy na temat odpowiedniej dezynfekcji to kolejny czynnik, który sprawia, że firma może starać się oszukać klienta poprzez niedokładne bądź częściowe wykonanie powierzonej usługi.

W pierwszej kolejności nasze podejrzenia powinna wzbudzić zbyt niska cena dezynfekcji po zmarłym – może ona świadczyć o używaniu przez wykonawcę niskiej jakości środków chemicznych, sprzętu i nieprzestrzeganiu podstawowych zasad odkażania pomieszczeń. Często firmy tego typu nie zapewniają swoim pracownikom odpowiedniego przeszkolenia, przez co wykonują oni swoją pracę w sposób niekompetentny.

Na co w szczególności zwracać uwagę przy doborze odpowiedniej firmy sprzątającej?

  • Posiadanie odpowiedniej certyfikacji,
  • cenę,
  • używany sprzęt,
  • opinie w internecie.

Na podstawie tych wytycznych znajdziemy firmę, która oferuje profesjonalną dezynfekcję po osobie zmarłej.

Potrzebujesz pomocy specjalistów? Skontaktuj się z nami!

Zamgławianie w procesie dezynfekcji

Jako jedna z nielicznych firm w kraju oferujemy zamgławianie pomieszczeń i przedmiotów przy użyciu specjalnego urządzenia – ULV Airfog pozwala na skuteczną i w pełni bezpieczną dezynfekcję po zmarłych metodą kapsułkową. Zamgławianie polega na rozprowadzaniu środków odkażających znajdujących się w małych cząsteczkach mgły. Technika ta jest niezwykle skuteczna, ponieważ ułatwia dostęp nawet do ciężko dostępnych miejsc, takich jak np. szpary w podłodze. Pozmarlych.pl to jedna z niewielu polskich firm, która przeprowadza dezynfekcję miejsca zgonu przy użyciu tej metody.

Odkażanie pomieszczeń – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Proces dezynfekcji jest szczególnie ważny dla zdrowia osób, które w przyszłości będą przebywać w mieszkaniach po osobach zmarłych. Dlaczego? W wyniku rozkładu ciała wytwarzają się różnorodne toksyny i substancje, które stanowią bezpośrednie niebezpieczeństwo dla życia. Ponadto podczas dezynfekcji często usuwane są płyny ustrojowe i krew, które mogą być zarażone wirusami WZW A, B, HIV oraz innymi chorobami. Nasi specjaliści po wykonanym zleceniu wystawiają certyfikat, który potwierdza, że całe mieszkanie zostało zdezynfekowane i zostały z niego usunięte niebezpieczne patogeny, grzyby i choroby.

Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.