SPRZĄTANIE NIETYPOWYCH MIEJSC

Przyjmiemy każde zlecenie

Sprzątamy i dezynfekujemy również miejsca nietypowe po znalezieniu zwłok: samochody, pustostany, piwnice, domki letniskowe, itp. Czyścimy również miejsca po wypadkach śmiertelnych w miejscu pracy, oraz wypadkach komunikacyjnych. Posiadamy bardzo duże doświadczenie. Potrafimy wyczyścić i zdezynfekować praktycznie każde miejsce. Czyszczenie po zgonach dokonywane jest wieloetapowo – w przypadku miejsc nietypowych stosujemy specjalne procedury, które pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa oraz kompleksową dezynfekcję. Do każdego zadania pochodzimy personalnie i z należytą starannością, co pozwala nam świadczyć usługi na tak dużą skalę.

Sprzątanie w fabrykach i innych miejscach

Przez kilkanaście lat naszej działalności mieliśmy do czynienia z wieloma nietypowymi sytuacjami: wielokrotnie sprzątaliśmy zakłady pracy, w których doszło do tragicznych wypadków. Praca w takich miejscach wymaga wyjątkowego skupienia i ostrożności, aby nie uszkodzić wyposażenia danego zakładu i dokładnie wykonać powierzone zadanie. Po każdym zleceniu wystawiamy dokumenty potwierdzające prawidłowe wykonanie zlecenia. Owe dokumenty stanowią również dożywotnią gwarancję świadczonych przez nasz usług.

Dlaczego warto postawić właśnie na nas? Jesteśmy specjalistami w sprzątaniu miejsc zgonu. Reagujemy szybko i stanowczo. Proponujemy pomoc w każdym przypadku – nie zostawiamy klientów w potrzebie, co potwierdzają setki opinii od zadowolonych klientów.

 

Chcesz dowiedzieć się, czy pomożemy Ci w twoim przypadku? Zadzwoń – udzielimy wszelkich niezbędnych informacji!