ZAMGŁAWIANIE PO ZMARŁYM

Zamgławianie po zmarłym to nowoczesny zabieg mający na celu usunięcie zapachu po zmarłej osobie znalezionej po czasie w stanie dalekiego rozkładu. Metoda ta również używana jest w standardowej dezynfekcji. Zamgławianie, dezynfekcja po zgonie wykonywane jest nowoczesnym certyfikowanym generatorem zimnej mgły dzięki któremu powstają 20 mikronowe cząsteczki mikrokapsułek które penetrują każdą najmniejszą szczelinę w pomieszczeniu. Dlatego też duży nacisk kładziemy na specjalistyczny sprzęt do tego typu zdarzeń.

Najlepsza technologia

Wszelki używane urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wykorzystywany przez nas sprzęt Airfog ULV wykorzystuje nowoczesne metody usuwania niebezpiecznych substancji i nieprzyjemnych zapachów. Zapach jest najtrudniej usuwalną pozostałością po zmarłym. Nawet po dokonaniu całkowitej dezynfekcji może być on wyczuwalny na tyle, że uniemożliwi dalsze korzystanie z pomieszczenia. Zamgławianie jest jedną z najlepszych metod – malutkie cząsteczki docierają do trudnodostępnych miejsc i neutralizują nieprzyjemne zapachy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i sprawdzenia galerii, gdzie przestawione jest działanie naszego zamgławiacza ULV.  Postaw na bezpieczne sprzątanie po zgonach.

Zamgławianie wykonywane przez specjalistów

Zamgławianiem pomieszczeń zajmujemy się od wielu lat. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Wykorzystanie najlepszego sprzętu na polskim rynku pozwala nam na bardzo skuteczne pozbywanie się zapachów po zgonie, dzięki czemu zbudowaliśmy przewagę nad innymi firmami z branży. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie

Więcej informacji na temat zamgławiania uzyskają Państwo po kontakcie z naszymi specjalistami. Oferujemy również ozonowanie.