ZWALCZANIE PLUSKIEW

Zamgławianie Pluskiew metodą ULV ( generatorem zimnej mgły ), polega na rozprowadzeniu środków z mikrokapsułkami specjalistyczną maszyną, tak zwanym zamgławiaczem. Maszyna ta rozprowadza po całym mieszkaniu zimną mgłę. Każda szczelina jest dokładnie penetrowana przez mikrokapsułkę 3 generacji , dzięki temu mamy pewność że pluskwa domowa będzie miała kontakt z produktem i tym szybciej preparaty zaczną szybciej działać. Preparat wykorzystywany przez nas w zwalczaniu pluskwy posiada właściwości kontaktowo żołądkowe. Po całkowitym wyschnięciu preparatu i odparowaniu pozostają w mieszkaniu tzw mikrokapsułki które są widoczne tylko pod mikroskopem elektronowym, jeśli insekt będzie miał kontakt ze środkiem, dotknie go, natychmiast mikrokapsułka pęka i środki przyklejają się do owada pluskwy co skutkuje śmiercią. Dzięki technologii zamgławiania preparat utrzymuje dłuższe działanie od dwóch tygodni do 4 tygodni w zależności od temperatury i wilgotności mieszkania.

Obecnie zamgławianie ULV zimną mgłą uchodzi za najefektywniejszą metodą na pluskwy domowe.

Zamgławianie a bezpieczeństwo

Zamgławianie pluskiew jest bezpieczne dla dzieci, zwierząt, roślin, itp. Nasza metoda nie jest metodą bezinwazyjną. Po dwóch godzinach można korzystać już z mieszkania w sposób bezpieczny. Ta metoda jest najlepsza i najtańsza w porównaniu do wymrażania które nie jest tanie. Przy wyborze oferty należy kierować się doświadczeniem zakładu dezynfekcji.

Nasze usługi likwidacji pluskiew wykonujemy na terenie wielu polskich miast. Zachęcamy również do skorzystania ze sprzątania miejsc zgonu i pozostałych usług.

Cennik:

odpluskwianie mieszkania do 50 m2 – cena od  150 zł
odpluskwianie mieszkania do 70 m2 – cena od 200 zł
dojazd do każdego miasta jest bezpłatny

Większe powierzchnie ustalane po kontakcie z Likwidatorem pluskiew.

Kontakt- 570 283 777